Опис КСХ NISSEI RS-50:
Портативний цифровий вимірювач потужності і КСХ RS-50 NISSEI дозволяє виконувати наступні вимірювання:
- Пряму потужність в діапазоні 125 - 525 MHz
- Відбиту потужність в діапазоні 125 - 525 MHz
- КСХ по напрузі в одне торкання кнопки.
RS-50 NISSEI оснащений LCD дисплеєм з підсвічуванням для зручності читання показань.
Можливість використання батарей «AAA» в якості джерела живлення або живлення від USB-порту (кабель в комплект поставки не входить).
Характеристики КСХ NISSEI RS-50:
- Максимальна вимірювальна потужність 120W
- Мінімальна вимірювальна потужність 0W
- Точність: ±5%
- Розмір виміру потужності: 0-120 Вт +/-5% (На малих потужностях можлива похибка виміру)
- Діапазон частот: 125 - 525 MHz
- Виведення показників LCD дисплей
- Роз'єм підключення UHF-Female (SO239)
- Живлення батарейки/акумулятори ААА (1,2-1,5В), USB
Комплект поставки:
- Вимірювач RS-50
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissei |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Комплектуюче |
| Інтерфейс | Провідний |
| Потужність | 120 Вт |
| Дисплей | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Роз'єми | UHF-Female |
| Діапазон частот | 125 - 525 MHz |
| Мінімальна вимірювальна потужність | 0W |
| Максимальна вимірювальна потужність | 120W |
| Вивід показників | LCD дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴





