
Зарядний пристрій HTRC P20 Lithium, LiFePo4, Lead-acid batteries (AGM, GEL, SLA, Flooded, Wet, EFB, etc.)
2 725 ₴
- Немає в наявності
- Код: P20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис HTRC P20:
HTRC P20 – це автоматичний імпульсний зарядний пристрій для заряджання 12 і 24 вольтових акумуляторів різних типів: свинцевих Lead-Acid (AGM, GEL, EFB, VRLA, MF, SLA гелієвих, тягових) LiFePO4 (Літій-залізо-фосфатний) Litium (Літієвих).
Характеристики HTRC P20:
- Вхідна напруга: 100-240V~ 50/60Hz
- Вихідна напруга: 12В, 24В
- Максимальна споживча потужність: 280W
- Вибір струму заряджання для 12В акумулятора: 20А/10А/5А
- Вибір струму заряджання для 24В акумулятора: 10А/5А/3А
- Мінімальна напруга на акумуляторі для старту заряду: 2B
- Підходить для: Litium(Літієві), LiFePO4 (Літій-залізо-фосфатні), свинцево-кислотні Lead-Acid (AGM, GEL, EFB, VRLA, MF, SLA гелієвих, тягових)
Комплектація:
- 1 * Зарядний пристрій HTRC P20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTRC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Акумулятор |
| Потужність | 280W |
| Вихідна напруга | 12-24V |
| Вхідна потужність | 100-240V |
| Формат акумулятора | Lead-acid, LiFePo4, Lithium |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 725 ₴

