Радіочастотний підсилювач потужності ACASOM 3.3-3.4GHz 50W
11 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: ACA-3334-50W
Радіочастотний підсилювач потужності ACASOM 3.3-3.4GHz 50WНемає в наявності
11 950 ₴
+380 (96) 678-01-71
- +380 (63) 326-49-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис:
Підсилювач потужності для радіочастотних сигналів у діапазоні 3300–3400 МГц. Підсилює слабкі радіосигнали до високої вихідної потужності (≈50 Вт), забезпечуючи сильніший та стабільніший сигнал у бездротових комунікаційних системах.
Характеристики:
- Діапазон частот: 3.3–3.4 GHz
- Робоча напруга: 28 V
- Підсилення (S21): 37 dB (налаштовується: 25–37 dB)
- Коефіцієнт відбиття (S11): ≤ −15 dB
- Рівномірність АЧХ: ±0,5 dB
- Вихідна потужність: 47 dBm
- Струм: 4,30 А при 28 V та 47 dBm
- ККД: 45 % при 47 dBm
- Індикатор (LED): червоний (стан роботи)
- RF-порт: Вхід — SMA-Female, Вихід — SMA-Female
- Живлення (кабель): чорний кабель 15 см (червоний/чорний)
- Матеріал корпусу: алюміній
- Габарити корпусу: 96 × 53 × 17 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ACASOM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувацькi характеристики | |
| Діапазон частот | 3.3–3.4GHz |
| Напруга | 28V |
| Підсилення | 37dB |
| Роз'єм Вихід | SMA-Female |
| Роз'єм Вхід | SMA-Female |
| Потужність | 50W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 950 ₴

