
ВЧ атенюатор SMA-M - SMA-F 50db 2W 18GHz Mini-Circuits BW-S50W2+
11 337 ₴
- Готово до відправки
- Код: BW-S50W2
- +380 (63) 326-49-90
Опис:
ВЧ атенюатор призначений для зменшення потужності сигналу на задану величину в робочому діапазоні частот.
- Роз'єми: SMA-M - SMA-F
- Максимальна частота: DC – 18 GHz
- Атенюація: на вибір
- Максимальна потужність: 2 Вт
- Опір: 50 Ом
- Тип конструкції: прямий
Фактичний вид атенюатора може відрізнятись від фото на сайті в залежності від поставки
"Про похибку атенюаторів. Завод заявляє похибку +/- 1 дБ. Іноді вона суттєво менша, в межах +/- 0,2 дБ. Іноді дещо вища, на десяті долі дБ. Дуже рідко похибка може перевищувати межі, вказані виробником. Ми перевіряємо кожен вид атенюаторів при поставці та оновлюємо значення на фото, тому звертайте увагу на фото, це буде найбільш об'єктивно. Також потрібно врахувати, що кожен конкретний екземпляр може трохи відрізнятися від того, що було на вимірюваннях. Про "хвильки". Оскільки довжина хвилі на різних частотах різна, хвиля приходить у різній фазі залежно від частоти, і ми спостерігаємо хвильки на графіку втрат. Потрібно уявно провести лінію між піками хвильок, щоб отримати орієнтовні втрати. Тобто хвильки — це не властивість атенюаторів, а особливості методу вимірювання."
Дивитись datasheet для BW-S10W2 
Дивитись datasheet для
BW-S20W2 
Дивитись datasheet для
BW-S30W2 
Дивитись datasheet для
BW-S40W2 
Дивитись datasheet для
BW-S50W2 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mini-Circuits |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Хвильовий опір | 50 Ом |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувацькi характеристики | |
| Роз'єми | SMA |
| Атенюація | 50dB |
| Потужність | 2W |
| Максимальна частота | 18GHz |
- Ціна: 11 337 ₴

