
ВЧ підсилювач середньої потужності Mini-Circuits ZX60-83MP-S+ SMA-F 20dB 400MHz-8GHz
18 945 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX60-83MP-S
+380 (96) 678-01-71
- +380 (63) 326-49-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
ВЧ підсилювач Mini-Circuits серії ZX60 призначений для підсилення радіочастотного сигналу в коаксіальному тракті. Компактний unibody-корпус з інтегрованими SMA-роз'ємами забезпечує надійну роботу у вимірювальних стендах, тестових системах, телекомунікаційному та оборонному обладнанні.
Характеристики ZX60-14LN-S:
- Роз'єм: SMA-Female
- Діапазон частот: 50 MHz – 10 GHz
- Підсилення: 22 dB
- Коефіцієнт шуму: 1,07 dB тип. (800 MHz), <2 dB до 7,5 GHz
- Вихідна потужність P1dB: +22 dBm
- Напруга живлення: +6V
- Струм споживання: 72 – 96 мА
- Габарити: 18,80 × 19,10 × 11,68 мм
- Вага: 23 г
Характеристики ZX60-83MP-S:
- Роз'єм: SMA-Female
- Частотний діапазон: 400 MHz – 8 GHz
- Підсилення: 20 dB
- Коефіцієнт шуму: 3,2 dB
- Вихідна потужність P1dB: +27 dBm
- OIP3: +40 dBm
- Напруга живлення: +8V
- Струм споживання: 144 – 180 мА
- Захист від зворотної полярності: є
- Габарити: 18,80 × 19,15 × 11,61 мм
- Вага: 23 г
Дивитись datasheet для ZX60-14LN-S 
Дивитись datasheet для ZX60-83MP-S 
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mini-Circuits |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Корпус |
| Користувацькi характеристики | |
| Роз'єми | SMA-Female |
| Діапазон частот | 400 MHz – 8 GHz |
| Напруга | 6V |
| Підсилення | 20 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 945 ₴

